U bevindt zich op:ContactIk zoek een adresGezonde school-adviseurs en JOGG regisseurs per gemeente

Adviseurs gezondheidsbevordering

Heeft u vragen rondom Gezonde Kinderopvang, Gezonde School, JOGG, de Limburgse netwerkaanpak voor kinderen met overgewicht en obesitas, neem dan contact op met de adviseur(s) van uw gemeente.

Gemeente Beek

Gemeente Beek

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Brigitte Ramakers

Brigitte.ramakers@ggdzl.nl

06 - 147 255 33

Gemeente Beekdaelen

Gemeente Beekdaelen

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Amy Janssen

Amy.janssen@ggdzl.nl

06- 284 982 40

Gemeente Brunssum

Gemeente Brunssum

Adviseur Gezonde Kinderopvang / Gezonde School 

Amy Janssen

Amy.janssen@ggdzl.nl

06-28498240

Gemeente Eijsden-Margraten

Gemeente Eijsden-Margraten

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Sanne Hamers

sanne.hamers@ggdzl.nl

06-14725553

Gemeente Gulpen-Wittem

Gemeente Gulpen-Wittem

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Martine Steijvers

martine.steijvers@ggdzl.nl

06-22873231

Gemeente Heerlen

Gemeente Heerlen

Adviseur Gezonde Kinderopvang/JOGG-regisseur

Sanne Welters

sanne.welters@ggdzl.nl

06-466 010 41

Adviseur Gezonde Kinderopvang/ Gezonde School/ JOGG Regisseur

Anouk Reneerkens

Anouk.reneerkens@ggdzl.nl

06 – 344 820 93

Projectleider Limburgse netwerkaanpak 
voor kinderen met overgewicht en obesitas

Martine Steijvers

martine.steijvers@ggdzl.nl

06-228 732 31

Gemeente Kerkrade

Gemeente Kerkrade

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Brigitte Ramakers

brigitte.ramakers@ggdzl.nl 

06 – 14725533

Projectleider Limburgse netwerkaanpak voor
kinderen met overgewicht en obesitas

Sacha Verjans-Janssen

sacha.verjans@ggdzl.nl

06-48350415            

Gemeente Landgraaf

Gemeente Landgraaf

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School

Anouk Moonen

Anouk.moonen@ggdzl.nl

06-41764238

Gemeente Maastricht

Gemeente Maastricht

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Brigitte Ramakers

brigitte.ramakers@ggdzl.nl

06-14725533

Projectleider Limburgse netwerkaanpak voor
kinderen met overgewicht en obesitas

Sanne Hamers

sanne.hamers@ggdzl.nl

06 – 14725553  

Gemeente Meerssen

Gemeente Meerssen

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Anouk Moonen

anouk.moonen@ggdzl.nl

06-41764238

Gemeente Simpelveld

Gemeente Simpelveld

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Amy Janssen

Amy.janssen@ggdzl.nl

06 – 284 982 40

Gemeente Sittard-Geleen

Gemeente Sittard-Geleen

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School

Anouk Moonen

Anouk.moonen@ggdzl.nl

06-41764238                   

Gemeente Stein

Gemeente Stein

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School

Anouk Moonen

Anouk.moonen@ggdzl.nl

06-41764238

Gemeente Vaals

Gemeente Vaals

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Sanne Hamers

sanne.hamers@ggzl.nl

06 - 14725553

Gemeente Valkenburg a/d Geul

Gemeente Valkenburg a/d Geul

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School/JOGG-regisseur

Martine Steijvers

martine.steijvers@ggdzl.nl

06-22873231

Gemeente Voerendaal

Gemeente Voerendaal

Adviseur Gezonde Kinderopvang/Gezonde School

Laura Spauwen

laura.spauwen@ggdzl.nl

06-29209476