U bevindt zich op:Contact  Ik zoek een adres

Jogg regisseurs per gemeente

Elke gemeente heeft één vaste contactpersoon voor alle vragen over JOGG: de Jogg-regisseur. Neem voor advies op maat gerust contact met haar op.

Gemeenten Eijsden-Margraten, Vaals en Valkenburg

Gemeenten Eijsden-Margraten, Vaals en Valkenburg

Githe Clermonts

(06) 50 58 99 19

githe.clermonts@ggdzl.nl

Gemeente Gulpen-Wittem

Gemeente Gulpen-Wittem

Laura Spauwen

(06) 29 20 94 76

laura.spauwen@ggdzl.nl

Gemeente Heerlen

Gemeente Heerlen

Mandy Braun-Rompelberg

(06) 25 05 43 72

mandy.braun@ggdzl.nl

Gemeente Maastricht

Gemeente Maastricht

Fleur Verkade

(06) 29 52 13 79

fleur.verkade@ggdzl.nl

Gemeente Schinnen-Onderbanken

Gemeente Schinnen-Onderbanken

Judith Aerdts

(06) 31 99 19 96

judith.aerdts@ggdzl.nl

JOGG regio Heuvelland

JOGG regio Heuvelland

Nickee Rutten

088 - 880 55 01

nickee.rutten@ggdzl.nl