U bevindt zich op:Contact  Ik zoek een adres

Gezonde kinderopvang & School-adviseurs

Neem voor advies op maat contact op met de adviseur in uw gemeente.
U kunt ook mailen naar:

gezondeschool@ggdzl.nl

Gemeente Beekdaelen

Gemeente Beekdaelen

Judith Aerdts

088 - 880 51 30

+31631991996

judith.aerdts@ggdzl.nl

Gemeente Heerlen

Gemeente Heerlen

Mandy Braun-Rompelberg

088 - 880 51 77

+31625054372

mandy.braun@ggdzl.nl

Gemeenten Eijsden-Margraten, Vaals en Valkenburg a/d Geul

Gemeenten Eijsden-Margraten, Vaals en Valkenburg a/d Geul

Githe Clermonts

088 - 880 51 92

+31650589919

githe.clermonts@ggdzl.nl

Gemeente Brunssum

Gemeente Brunssum

Truus Diepenmaat

088 - 880 52 19

+31646136416

truus.diepenmaat@ggdzl.nl

 

Gemeenten Kerkrade, Landgraaf en Voerendaal

Gemeenten Kerkrade, Landgraaf en Voerendaal

Marlou Eggen

088 - 880 52 38

+31646135381

marlou.eggen@ggdzl.nl

Gemeenten Sittard-Geleen en Beek

Gemeenten Sittard-Geleen en Beek

Jorn van Harwegen

088 - 880 51 51

+31627841476

jorn.vanharwegen@ggdzl.nl

Gemeenten Simpelveld, Stein, Meerssen en Gulpen-Wittem

Gemeenten Simpelveld, Stein, Meerssen en Gulpen-Wittem

Laura Spauwen

088 - 880 55 44

+31629209476

laura.spauwen@ggdzl.nl

Gemeente Maastricht

Gemeente Maastricht

Fleur Verkade

088 - 880 55 82

+31629521379

fleur.verkade@ggdzl.nl